DRŽÍME SA HESLA

Jesť je nevyhnutnosť, ale správne jesť je umenie.


Kým v minulosti sa popularite tešil najmä olivový olej (extra panenský), v dnešnej hektickej dobe kedy je o naše zdravie potrebné dbať oveľa viac sa na výslnie dostávajú aj iné za studena lisované oleje ako napríklad makový, orechový, hroznový či tekvicový a mnohé ďalšie. Tieto oleje obsahujú nespočetné množstvo vitamínov, minerálov a pre telo veľmi dôležitých esenciálnych mastných kyselín. Jednotlivé druhy olejov sa navzájom rozlišujú nie len osobitou chuťou, ale aj farbou, vôňou a nutričnými hodnotami. Ďalším významným benefitom našich produktov je, že pochádzajú zo slovenských polí, čo znamená, že dosahujú vysokú čerstvosť, čím ešte viac podčiarkujú svoju kvalitu.
KONCENTROVANÁ DÁVKA ENERGIE

Naše produkty majú veľmi veľké využitie či už ide o vonkajšie alebo vnútorné použitie.


Pre dostavenie blahodarných účinkov vybraných olejov sa odporúča denne skonzumovať jednu až dve kávové lyžičky pri vnútornom použití. V takomto množstve je koncentrovaná dostatočná dávka energie, minerálov a vitamínov potrebná pre naše telo.

Pri vonkajšom použití sú tieto oleje výborným pomocníkom v starostlivosti o pokožku, zuby, nechty či pri vlasových zábaloch. Výrazne zlepšujú ich stav a zároveň im dodávajú správnu výživu založenú na čisto prírodnej báze. Ich využitie je vhodné aj pri aromaterapii, pri ktorej slúžia ako nosiče éterických olejov. Naše oleje sa rýchlo vstrebávajú cez pokožku a nezostáva po nich pocit mastnoty.

Pred prvým použitím odporúčame najprv naniesť kvapku oleja na malý kúsok pokožky aby ste zistili či vaša pokožka nereaguje horšie na niektoré zložky oleja.

NAŠE

Certifikáty

 

Veríme, že naše produkty získajú Vašu priazeň pre vytvorenie zdravej životosprávy a harmónie vášho života. Takisto veríme, že sa okrem stravovania osvedčia aj pri starostlivosti o zovňajšok a prinesú vám želaný efekt.

parallax background

Máme mnohoročné skúsenosti


Zistiť viac