VÝHRADNÉ ZASTÚPENIE NA SLOVENSKU

BRONTO na Slovensku


Sme výhradným zástupcom a aj priamym dovozcom značky BRONTO.ua na Slovensku.

Naše extrúzne systémy nám umožňujú vyrábať krmivá pre hospodárske a domáce zvieratá, krmivá pre ryby, mačky a psy; lisovať, vyrábať rastlinný olej a vyrábať rôzne druhy peliet ako ekologické palivo.

Kvalita a služby sú najdôležitejšími prvkami v BRONTO.Táto vízia nás skutočne inšpiruje posunúť sa vpred a vylepšovať naše strojné vybavenie. Zároveň Vám vieme poskytnúť vysokú úroveň podpory pri výbere zariadenia podľa Vašich potrieb.

Naši technici Vám radi poradia pri výbere akéhokoľvek výrobku BRONTO.

Sme spoľahliví a dostupní.


Firma BRONTO za 20 rokov svojej existencie vyrobila viac ako 2 500 extrudérov s kapacitou 150 až 1 700 kg/h.

Nepretržitú prevádzku extrudérov a výrobu kvalitných výrobkov podporuje 23 technických zástupcov spoločnosti BRONTO v 54 krajinách.

Jednošnekové extrudéry sú základom efektívnych extrúznych liniek, ktoré vyrábame a montujeme podľa podmienok a umiestnenia každého z našich zákazníkov osobne.
BRONTO ponúka široký sortiment extrudérov na spracovanie nasledujúcich surovín:


sója, repka, slnečnica, ľanové semienko, sezam, kakao

zmesi obilia so zložkami živočíšneho odpadu

sójová múka

strukoviny ako hrach, fazuľa

obilniny ako pšenica, kukurica, jačmeň, raž, ovos

Extrudery
Olejové lisy
Chladiče
Škrabky drviče a sitá
Predhrievače obilia
Odlučovače oleja
Sušiace systémy
Zavádzanie tukov
Podávače
Dopravníky na obilie a korčekové výťahy
Odstredivé ventilátory

Extruzné systémy odhaľujú tukové bunky, pred lisovaním oleja zohrejú surovinu, zvýšia množstvo oleja počas lisovania v lise. Extrúzia zvyšuje stráviteľnosť obilia a strukovín zo 60 na 90%, pomáha ničiť škodlivé mikroorganizmy, Vyššie uvedené zvyšuje ekonomickú efektívnosť chovu hospodárskych zvierat.

Ak je vašou surovinou sója alebo repka, jednošnekový extrudér Vám pomôže znížiť obsah trypsínu, ureázy a lektínové inhibítory, ktoré negatívne ovplyvňujú činnosť trávenia.

Vyrábame extrudéry na suchú a mokrú extrúziu:

extrúzia za sucha - obsah vlhkosti surovín od 8 do 18%

mokré vytláčanie - obsah vlhkosti surovín od 16 do 25%

Extrudéry BRONTO sú vyrábané tak, aby nepretržite vyrábali za stanovených podmienok. Výroba certifikovaných extrúznych strojov je podľa ISO 9001.

Na výrobu našich extrúznych systémov používame iba vysoko kvalitné motory, prevodovky a ložiská, ktoré spĺňajú normy Európskej únie (certifikované podľa normy CE).

Poskytneme vám najvyššiu úroveň podpory pri výbere zariadenia podľa vašich potrieb. Technici vám poradia a naučia vás pracovať s akýmkoľvek typom extrúzneho zariadenia.

BRONTO vyrába spoľahlivé a produktívne extrudéry na olejnaté semená, krmivá a textúry, zaručuje kvalitu produktu a plynulú prevádzku, pomáha dobudovať technologické linky. S našimi extrudérmi budete môcť pracovať efektívne a so ziskom.